Ułatwienia dostępu

Akcje społeczne (CSR)

Lądeckie Usługi  Komunalne Sp. z o.o. nie jest firmą skoncentrowaną wyłącznie na osiąganiu pozytywnych wyników finansowych i na core biznesie.
W ramach corporate social responsibility (CSR) (społecznej odpowiedzialności biznesu) reagujemy na otaczające nas zjawiska i zdarzenia społeczne, te radosne oraz trudniejsze związane ze zdrowiem i życiem ludzi. Dlatego spółka LUK aktywnie włącza się w różne działania i akcje charytatywne i społeczne, pomagające i wspierające chore dzieci i dorosłe osoby oraz osoby z niepełnosprawnościami. Wspieramy również organizacje Pożytku Publicznego, działające na rzecz ochrony, bezpieczeństwa i życia oraz rozwoju Sportu.
Zachęcamy, włącz się i TY z nami, jeżeli nasze działania są zgodne z Twoją filozofią

Ostatnio wsparliśmy:

Pomoc uchodźcom z Ukrainy

W obliczu napaści na Ukrainę – deklarujemy WSPARCIE.
Jako Spółka we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Lądek-Zdrój czynnie angażujemy się w pomoc:
– w razie potrzeby organizujemy transport zebranych darów,
– udostępniamy miejsce do magazynowania zebranych rzeczy w siedzibie naszej firmy pod adresem ul. Fabryczna 7a
– wspieramy finansowo fundacje na rzecz Ukrainy oraz zbiórkę organizowaną przez Gminę Lądek-Zdrój
– dzięki indywidualnej inicjatywie pracowników Spółki organizujemy zbiórkę pieniężną i rzeczową

Pomoc pogorzelcom

Pomoc dla Krysi i Andrzeja.

WOŚP

„Przejrzyj na oczy” – wzrok to najważniejszy zmysł dla rozwijającego się organizmu. Dzieci poznają świat, uczą się kolorów, liter i cyfr. Chcemy, by do polskich szpitali trafił najnowocześniejszy sprzęt do diagnozowania i ratowania wzroku najmłodszych, jednak nie zapominamy też o szerokiej diagnostyce wzroku. Dlatego przy okazji 30. Finału, którego celem zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, wraz salonami partnerskimi „Czas na wzrok” zapraszamy salony optyczne do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji bezpłatnych, przesiewowych badań wzroku u dzieci.

OSP Lądek-Zdrój

Dodatkowa pomoc na zakup pojazdu terenowego Quad, który będzie bardzo pomocny podczas penetracji jak i akcji ratowniczo – gaśniczych obszarów leśnych na terenie naszej Gminy.

Szkoła Podstawowa w Lądku-Zdroju

Wsparcie procesu modernizacji sprzętu komputerowego do wykorzystania na stworzenie stanowisk dla uczniów w bibliotece oraz świetlicy szkolnej.

18 lat to nie wiek,

by umierać – Julka walczy z guzem mózgu! Pomocy!

Klub sportowy TROJAN

Pomoc na zakup niezbędnego sprzętu oraz odzieży sportowej dla zawodników Klubu Sportowego TROJAN w Lądku-Zdroju.

OSP Lądek-Zdrój

Pomoc na zakup pojazdu terenowego Quad, który będzie bardzo pomocny podczas penetracji jak i akcji ratowniczo – gaśniczych obszarów leśnych na terenie naszej Gminy.

Maleńka Mia

i śmiertelna choroba… Potrzeba ponad 9 milionów na najdroższy lek świata.