Ułatwienia dostępu

Aktualności

Zapraszamy do regularnego śledzenia naszych aktualności, gdzie będziemy informować o wszelkich nowościach i projektach związanych z usługami komunalnymi. Razem troszczymy się o nasze miasto, tworząc miejsce przyjazne, funkcjonalne i zgodne z najwyższymi standardami życia. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Witamy serdecznie na stronie poświęconej aktualnościom związanym z usługami komunalnymi, które mają istotny wpływ na codzienne życie mieszkańców naszego pięknego miasta. Pragniemy na bieżąco informować o działaniach związanych z oczyszczaniem, odśnieżaniem, zarządzaniem nieruchomościami, dostawą wody pitnej oraz oczyszczalnią ścieków.

1. Oczyszczanie Miasta: Czyste i Bezpieczne Otoczenie

Nasza ekipa pracowników odpowiedzialna za utrzymanie czystości miasta działa na wielu frontach. Regularne oczyszczanie ulic, parków i miejsc publicznych to priorytet, który ma na celu stworzenie estetycznego i bezpiecznego otoczenia dla nas wszystkich.

2. Odśnieżanie: Sprawnie w Zimowe Miesiące

Zimowe opady śniegu nie stanowią problemu dzięki naszym nowoczesnym technologiom odśnieżania. Działamy szybko i skutecznie, dbając o to, aby ulice i chodniki były przejezdne oraz bezpieczne dla mieszkańców.

3. Zarządzanie Nieruchomościami: Dbamy o Nasze Miasto

Zarządzanie nieruchomościami to ważny aspekt utrzymania porządku i estetyki naszego miasta. Realizujemy projekty związane z modernizacją, remontami oraz utrzymaniem infrastruktury, aby zapewnić wysoki standard życia mieszkańców.

4. Dostawa Wody Pitnej: Bezpieczne źródło zdrowia

Nasza dostawa wody pitnej spełnia najwyższe normy jakości. Dbamy o to, aby mieszkańcy miasta mieli łatwy dostęp do czystej i zdrowej wody, wspierając tym samym ich codzienne potrzeby.

5. Oczyszczalnia Ścieków: Troska o Środowisko

Działamy z myślą o przyszłości naszego środowiska. Nasza oczyszczalnia ścieków stosuje nowoczesne technologie, aby efektywnie przetwarzać odpady i chronić naszą przyrodę.